rajzpaly fő

Így év vége felé már nehezen lehet a gyerekeket motiválni a rajzolásra. Fáradtak, ballagásra próbálunk, meleg van. Mégis az, aki már részt vett rajzversenyen, esetleg jutalmat is kapott, egyből tettre kész, ha újabb pályázatot írnak ki. Ez történt most is. Az idei évben a Kormányhivatal – a megújult pécsi állatkert támogatásával – „Barátaim az állatok” címmel hirdette meg rajzpályázatát.

A Baranya megyei óvodások és alsó tagozatos általános iskolások alkotásait két kategóriában díjazták. A zsűri több száz alkotás közül választott. Az óvodás korosztály első és harmadik helyezését is Sztárais kislánynak sikerült elnyernie! A díjátadó az Expo Centerben megrendezésre kerülő gyermeknapon volt május 28-án.

Gratulálunk Hetesi Elenának és Lovász Tirzának!

You might also like

Mindennapok az oviban