gulyasne_bene_szilvia_fuzet

“Számkirály”

A Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola óvodásai a 2019/2020. nevelési évben tehetséggondozó programon vettek részt, mely az NTP-OTKP-19 azonosító számú „A hazai és határon túli óvodai tehetség-kibontakoztató programok támogatása” című pályázat keretében valósult meg.

A pályázaton elnyert 750.000 forint támogatás összegéből a pedagógusok 30 órás tehetséggondozó foglalkozássorozatot valósítottak meg Számkirály néven, amelyen 10 nagycsoportos korú gyermek vett részt.

A gyermekek mélyebben megismerkedtek „Számországgal”, átélték a felfedezés örömét, megtapasztalták, hogy mennyire „király” a számokkal való foglalkozás, a logikus gondolkodás. A támogatásból lehetőség nyílt matematikai fejlesztőjátékok, logikai társasjátékok beszerzésére is.

A pályázat az Emberi Erőforrások Minisztériuma, és a Nemzeti Tehetségprogram támogatásával valósult meg.

gulyasne_bene_szilvia_fuzet másolata

gulyasne_bene_szilvia_fuzet2 másolata

gulyasne_bene_szilvia_fuzet3 másolata

gulyasne_bene_szilvia_fuzet4 másolata

gulyasne_bene_szilvia_fuzet4

gulyasne_bene_szilvia_fuzet3

gulyasne_bene_szilvia_fuzet2

You might also like

Nálunk is járt a Mikulás!
Készülődés a Karácsonyra!
Fülelj, szagolj, simogass!